APK indir

Westland Survival APK indir (0.15.3) Sınırsız Coin ve Craft Modlu

Westland Survival APK indir, sınırsız coinli hileli apk'sını sitemizden tek link indirip, oynayabilirsiniz.

Westland Survival APK indir, mobil cihazlarınızda oynayacağınız ilginç bir oyun arıyorsanız şuan tam da istediğiniz konudasınız. Efsanevi hayatta kalma oyunun tadını çıkartmaya şimdiden başlayın. Eski tür sıkıcı zombi oyunlarından sıkıldıysanız bu oyun size ilaç gibi gelecektir. Öyleyse Westland Survival içerisinde yer alan harika Wild West’ini keşfetmeye hazırsınız demektir.

APK Dosyasını İndir OBB Dosyasını İndir

  • ADI: Westland Survival
  • Yayıncı: Helio Games
  • Tür: Hayatta Kalma
  • Sürüm: 0.15.3(SON)
  • Boyut: 77 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Coin ve Ücretsiz Craft
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Westland’ın vahşi topraklarında oyunun tadını çıkarırken geniş haritasında da dilediğiniz gibi gezintiye çıkıp, harita keşfi yapabilirsiniz. Bu sayede kendi hayatta kalma yöntemlerinizi de geliştirmiş olursunuz. Tehlikenin hiçbir zaman eksilmediği bu topraklarda Westland Survival’ın tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Hayatta kalmak için her şeyi yaparım diyorsanız işte aradığınız oyun tam da bu.

Westland Survival Hileli APK
Westland Survival Hileli APK

Harita keşfi yapın ve maden kazanın

Westland Survival‘ın geniş haritası, hayatta kalma maceranız da size yardımcı olabilecek pek çok kaynağı da içerisinde barındırır. Oyuna ilk başladığınızda direkt ölme gibi bir durum söz konusu olmadığı için akıcı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra Westland Survival’ın detaylı içeriğine giriş yapıp, kolayca ahşap malzemeler üretebilir, maden toplayabilir veya geyik avlayabilirsiniz. Hayatta kalmak için toplayacağınız bu kaynaklar için her aşamada yapacağınız görevlerin şimdiden tadını çıkartmaya bakın.

Westland Survival Para Hileli APK
Westland Survival Para Hileli APK

Gelişmiş işçilik sistemiyle oyunu adeta yaşayın

Bundan çok daha fazlası, oyun içerisinde yer alan işçilik sınıfıyla ekibiniz için her türlü materyali oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Kulağa hep hoş gelmiştir bu ifadeler. Kaynak toplama, canlı avlama veya düşmanlara karşı silah geliştirmek için ekipman üretmekten hiçbir zaman çekinmeyin ve sürekli bu eylemleri gerçekleştirin.

Westland Survival APK indir (Modlu 0.15.3) Android için Son Sürüm

Benzer kategoride ki diğer oyunlar kadar sizi içerisine çekecek olan Westland Survival oyununu aşağıdaki linkten indirip, oynayabilirsiniz. Kurulumda sorun yaşarsanız yorumlarda belirtmeniz yeterlidir.

APK Dosyasını İndir OBB Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı