APK indir

Turbo VPN VIP APK indir (3.1.0) Modlu Kilit Açılmış Sürüm

Turbo VPN VIP APK indir uygulamasını sitemizden full sürümünü indirip, kullanabilirsiniz.

Turbo VPN VIP APK indir, IP adresinizi gizleyen, kapalı web sitelerine erişimi açan ve bazı bilgilerinizi daha güvenli hale gelmesinde yardımcı olan oldukça faydalı bir uygulamadır. Örnek vermek gerekirse ülkemizde bir kaç ay öncesine kadar Vikipedi’ye erişim engelliydi. Bu uygulama sayesinde kendimizi Almanya veya Amerika’da gibi gösterip rahatça dilediğimiz sitede gezinebiliriz.

APK Dosyasını İndir

  • ADI: Turbo VPN VIP
  • Yayıncı: Innovative Connecting
  • Tür: Araçlar
  • Sürüm: 3.1.0 (SON)
  • Boyut: 9 MB
  • Hile Bilgisi: Kilidi Açılmış
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

VPN Nedir?

Belkide VPN’nin ne olduğu konusunda bir bilginiz yoktur. Telaşlanmayın kimse anasının karnından bunu bilerek doğmadı hemen açıklayalım. VPN, sanal sunucu ağı demektir. Başka ülkedeki bir bilgisayarın internetine bağlanır, sanki o ülkede internet kullanıyormuşçasına yasakları kaldırabileceğiniz bir ağ teknolojisidir. Herkesin kendisine ait bir IP adresi vardır tıpkı şuan kullandığınız indirfox sitesinin de olduğu gibi. Bu IP adreslerine engelleme olmadan erişmenizi sağlar.

Android için pek çok VPN uygulaması mevcuttur. Bunlardan bir kaçı Express VPN, Hola VPN, Hotspot Sheild gibi…

Turbo VPN’nin Üstün Özellikleri

Ücretsiz Yüksek Hızda Erişim

Bu uygulamayı kesinlikle bir kuruş ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ancak bazı gelişmiş VIP özellikleri kullanmak istiyorsanız bunun için bir ücret ödemeniz gerekir. Sınırsız trafik hakkına sahip olursunuz, farklı lokasyonları tercih edersiniz gibi gibi…  OpenVPN ile şifreleme protokolü kullanılır. Turbo VPN VIP Modlu APK özelliklerini zaten biz açtık sitemizden indirip, kullanabilirsiniz.

Turbo VPN VIP Apk
Turbo VPN VIP Apk

Mutlak Güvenlik

Diğer uygulamalarla karşılaştırdığınızda Turbo VPN APK güvenliği daha yüksektir. Hesap şifrelerinizi, kredi kartı ile alışveriş yaptığınız siteler gibi gibi… Turbo uygulaması bilgilerinizi siber saldırılardan koruyacak ve webde her zaman güvenli bir şekilde gezinebileceksiniz.

Turbo VPN VIP Modlu APK
Turbo VPN VIP Modlu APK

Android için Turbo VPN VIP APK indir (Modlu)

APK Dosyasını İndir

Not:  Lütfen Turbo VPN VIP APK oyunu indirmek için bir bağlantıya tıklayın. Para hileli modunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız kurulum kılavuzumuza bakın.

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı