APK indir

The Sims Mobile APK indir (18.0.0.82502) Para Hileli Modlu

The Sims Mobile APK indir Android oyununu sitemizden ücretsiz olarak hileli indirip, oynayabilirsiniz

The Sims Mobile APK indir,  günlük yaşamın bir simülasyonu olan oyunun para hileli apksını sitemizden ücretsiz olarak tek link indirip, oynayabilirsiniz.

Turbo Link 1  Bulut Link 2

  • ADI: The Sims Mobile
  • Yayıncı: Electronic Arts
  • Tür:Simülasyon
  • Sürüm: 18.0.0.82502 (SON)
  • Boyut: 99 MB
  • Hile Bilgisi: Para Hilelli
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

The Sims Mobile Hakkında

The Sims Mobile, karakterlerin tadını sonuna çıkartabileceğiniz, yapay zeka desteği ile insanların bir gün boyunca neler yapacağına karar verdiğiniz The Sims yapımcıları tarafından yayınlanmış mobil bir oyundur. Gecelerinizi ve gündüzlerini adeta bu oyun için harcayıp oldukça eğleneceksiniz.

İstediğiniz bir karakteri tam anlamda oluşturmak için saatlerinizi harcamak zorundasınız. Karakterinizi giydirirken, evinizi boyarken, sandalye renginizi seçerken ve daha pek çok akıla gelmeyen detayı düşünüp hayalinizi oyuna nasıl yansıtacağınızı gelin hep birlikte öğrenelim.

Bu oyun direkt olarak insanların yaşamlarına girmeden önce kendinize ait sanal bir karakter oluşturmanızı ve sanal hayvanlarla bir arada bulunmasını sağlayabileceğiniz bir oyundur.

Sim Karakterli ve Eviniz

The Sims Mobile APK para hileli
The Sims Mobile APK indir para hileli

Sims dünyasına ilgi duymamak imkansız. Bu oyun serisi bu kadar mükemmel olduğu için onu elbette suçlayamayız. Bugüne kadar yayınlanmış en temiz, en güzel sürümlerden  bir tanesidir.

Oyunun ne kadar detaylı olduğunu ilk karakterinizi oluşturduğunuzda anlayacaksınız. Elmacık kemikleri çıkık, domuza benzeyen veya baharatlı yemek seven karakterleri oluşturabilirsiniz tamamen sizin seçimlerinize kalmış detaylı özellikler barındırıyor.

Sim karakterleriniz için görünmez bir arkadaş, bir kurtarıcı veya bir gaddar olabilirsiniz bu tamamen size kalmış bir seçimdir.

Diğer Sim Karakterleri ile Etkileşim

The Sims Mobil hileli apk
The Sims Mobil hileli apk

Bu oyunun oynanışı Avakin Life’dan biraz daha farklı. Sims’de günlük aktiviteleri gerçekleştirdiğiniz de örneğin yemek yapmak, hastaneye gitmek, alışveriş yapmak, fatura ödemek gibi – aktif olarak puanlar kazanırsınız. Bu sayede karakteriniz para da kazanmış olacak ve bunlarla mobilya ve karakter gelişmesi satın alabileceksiniz.

Android için The Sims Mobile APK indir

Turbo Link 1  Bulut Link 2

Not:  Lütfen The Sims Mobile APK oyunu indirmek için bir bağlantıya tıklayın. Para hileli modunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız kurulum kılavuzumuza bakın.

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı