APK indir

Snaptube APK indir (YouTube MP3 indirme Uygulaması) VIP Mod

Snaptube APK, YouTube üzerinde ki videoları mp4 veya mp3 formatında indirmenizi sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır. Sitemizden VIP modlu apk sını ücretsiz indirip, kullanabilirsiniz.

Snaptube APK indir, web tarayıcısı olarak kendisini gizleyen bir indirme yönetici programıdır. Tasarım açısından da oldukça şık olan uygulamanın kullanım amacı tam olarak web üzerinde yer alan videoları ve müzik dosyalarını ücretsiz olarak indirip, kullanmaktır.  Play Store üzerinde bulunan diğer uygulamalara nazaran depolama alanını daha ekonomik kullanması ve işlemciyi fazla yormaması sebebiyle tercih edileceklerin en başında kesinlikle bu uygulama geliyor.

APK Dosyasını İndir

  • ADI: Snaptube
  • Yayıncı: Snaptube
  • Tür: Araçlar
  • Sürüm: 4.84.1.4842001 (SON)
  • Boyut: 11. MB
  • Hile Bilgisi: Sıfır Reklam ve VIP Modu
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Özellikleri

Diğer uygulamalara nazaran sizden bir indirme linki beklemez. Bulduğu indirebilir linkler için sadece ona tıklamanızı bekler. Bir web sayfası içerisinde tüm medya ögelerini bulur ve sizden bir aksiyon bekler. Snaptube APK sadece YouTube’da değil pek çok video ve müzik sitesi için de hizmet vermektedir çünkü kendi bünyesinde bulunan web tarayıcısı ile bu esnekliği kullanıcılarına sağlayabiliyor. Yine aynı şekilde uygulama içerisinde bulunan indirme yöneticisi sayesinde dilediğiniz içerikleri tek tıklama ile indirebiliyorsunuz.

Bu uygulamanın bir diğer avantajı da Ram sömüren Google Chrome tarayıcısına artık ihtiyaç duymamanızı sağlamasıdır. Snaptube Güncel APK’yı indirdiğiniz de başka herhangi bir tarayıcıya ihtiyaç duymayacak böylelikle depolama alanından tasarruf edeceksiniz. Wifi olmadığın da veya mobil veri kullanamadığınız durumlarda oldukça işe yarayan bir uygulamadır çünkü yolculuk esnasın elbet canınız sıkılacak ve bir şeyler izleyip, dinlemek isteyeceksiniz işte o anda bu uygulamanın telefonunuzda olmasını isteyeceksiniz.

Performans kısmına gelirsek Chrome kadar iyi bir deneyim sunmasa da hiç değilse işe yarar özellikleri bulunuyor. Uygulamanın en iyi özelliği olan dahili indirme yöneticisi kısmı biraz hata barındırsa da genel anlamda işe yarıyor ve istediğiniz içeriği indiriyor. Web tarayıcısı kısmı şuan için en verimsiz alan gibi görünüyor. İçerisinde pek çok bug var ve sürekli geliştiriliyor.

Diğer uygulamalara apk indir sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Şuan için geliştirme aşamasında bulunan bu uygulama bazı noktalarda sinirinizi bozabilir ancak genel anlamda değerlendirmek gerekirse diğer uygulamalara nazaran Snaptube daha iyi tasarım ve kullanıcı deneyimi sunuyor. Ha ben istemem derseniz de diğer çok indirme alan uygulamalara bakabilirsiniz.

Snaptube APK indir (4.84.1.4842001) VIP Modlu Android için

Snaptube uygulamasını dilerseniz Snaptube.com ya da play.google.com/store adresinden indirebilirsiniz. Snaptube Apk indir uygulamasını yüklemeniz de yeterli olacaktır.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı