APK indir

Shop Titans APK indir (Sınırsız Altın Hileli) 2020 Güncel

Shop Titans APK indir, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir oyundur. Sitemizden altın hileli versiyonunu indirebilirsiniz.

Shop Titans APK indir
Shop Titans APK indir

Shop Titans APK indir, bir kahramanlık destanı yazmak ve oyun içerisinde en büyük olmak isteyenler için harika grafiklere ve oyun deneyimine sahip gelişmiş bir oyun ile karşınızdayız. Benzer oyunlardan farkı ise aslında çok az savaş olmasıdır.

  • ADI: Shop Titans
  • Yayıncı: Kabam Games, Inc.
  • Tür: Simülasyon
  • Sürüm: 3.7.0 (SON)
  • Boyut: 68.75 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz altın
  • Platform: Android 4.0
  • Google Play:

Oyunun Hikayesi

Oyun, kentteki yeni zanaatkar olmakla başlar. Shop Titans APK da faydalı bilginizden başka bir şey olmadan, kendi dükkanınızı kurmanız gerekecek. Yavaş ama sürekli bir biçimde, tüm bölgedeki en büyük dükkana dönüştürmelisiniz. Köyünüzde etraftaki demirciler, terziler, rahipler, marangozlar ve nebat uzmanları ile işbirliği yapın, zengin bir emekçilik imparatorluğu kurmanız gerekecek.

Köyünüzü korunan kahramanları destekleyin ve onlara yüksek nitelikli mahsuller satarak miras kazanın. Sizin için kaynak toplamak ve emirlerini bitirerek onları geri almak için kahramanları kiralayın. İnsanların yaşamak için tehlikesiz bir yere sahip olabilmeleri için eforlu bir topluluk oluşturalım.

Shop Titans Hileli APK
Shop Titans Hileli APK
Shop Titans Para Hileli APK
Shop Titans Para Hileli APK

Özellikleri

Oyun, değişik oyunlarda göremeyeceğiniz bir hayli coşku verici özellik sunuyor:

Diğer pek çok oyunumuzu görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Oyun İçerisi Karakterinizi Geliştirin

Shop Titans APK Design & Trade’deki yolculuğunuza başlarken, kişiliklerinizi bir hayli ayarlanabilir özelliğe göre özelleştirebilirsiniz. Değişik saç modelleri, burun biçimleri, cilt tonları, göz tipleri vb. Arasından tercih yapabilirsiniz. Kişiliğinizi değişiklerinden öne çıkarmak için zaman geçirdiğinizden emin olun. Ayrıca, kişiliklerin giysilerinde, aksesuarlarında vb. Farklılık yapmanıza izin verilir.

Gelişmiş Dükkanları Kullanın

İlk başta, işlerinizi sıfırdan başlatmanız ve her şeyi kendiniz yapmanız gerekir. Bununla beraber, mağazanızı topladığınız malzemelerle inşa etkeniz gerekecek. Kahramanlardan ilk siparişlerinizi alın ve haysiyetinizi kazanmak için olası olan en kısa vakitte teslim edin. Shop Titans APK da bir başka önemli işlem ise: Ve iş geliştikçe, yeni öğeleri inceleyebilir veya çalışanların sizin için çalışmasını sağlayabilirsiniz. Mağazayı daha çekici ve ulaşılabilir hale getirmek için mobilyalarınızı özelleştirin.

Shop Titans APK indir Linkleri

Shop Titans APK yı sitemizden ücretsiz olarak hileli bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir OBB Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı