APK indir

Shadow Fight 2 APK indir (2.6.1) Sınırsız Para Hileli

Shadow Fight 2 APK indir, sınırsız para hileli moduyla reklamsız olarak indirip oynayabilirsiniz.

Shadow Fight 2 APK indir
Shadow Fight 2 APK indir

Shadow Fight 2 APK indir, gölge stilii oyunlarından hoşlanıyorsanız en iyi seçeneklerden birisi kesinlikle bu oyundur. Sitemizden ücretsiz olarak sınırsız para hileli modlu apk sını indirip, reklamsız olarak oynayabilirsiniz. Sizde olan bir kahramanla görev yaparak seviyenizi yükseltin.

  • ADI: Shadow Fight 2
  • Yayıncı: NEKKI
  • Tür: Aksiyon
  • Sürüm: 2.6.1
  • Boyut: 144 MB
  • Hile Bilgisi: Sınırsız para hile modu
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Bu oyunda kendi kaderiniz için savaşıyorsunuz. Yapmanız gereken karakterinizi yükseltip, rakiplerini tek hamlede alt etmek olmalı. İleride çok daha güçlü rakiplerle karşılaşıp yüksek seviyede puanlar kazanabilirsiniz.

Shadow Fight 2 Para hileli apk
Shadow Fight 2 Para hileli apk
Shadow Fight 2 hileli mod
Shadow Fight 2 hileli mod
Shadow Fight 2 karakter hileli apk
Shadow Fight 2 karakter hileli apk

Diğer pek çok uygulamayı görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Oyun hikayesi

Bu oyunda dünyayı dolaşıp, karşınıza çıkan düşmanlarla dövüşeceksiniz. Karşılaştığınız rakipler sizin de gücünüze bağlı olarak ona göre orantılı geliyor. Yapmanız gerekenler özel yeteneklerinizi geliştirip rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Tüm dünyayı gezerken ne yapıp edip rakiplerinizi alt etmenin yolunu bulun. Sınırsız ve limitsiz para hileli moduyla mutlaka oynamanız gereken oyunda grafik kalitesi de en üst seviyede olduğu açıktır. Oyunun hikaye modu da oldukça akıcıdır. Online olarak oynamak için düzgün bir crack henüz çıkmadı ancak hikaye modunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun oynanışı ise oldukça kaliteli. Ekran yerleşiminde oldukça önemli noktalarda dokunarak rakibinizi alt edebilir ve onun sayesinde puanlar kazanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Shadow Fight 2 para hileli apk moduyla Android cihazlar üzerinde oynanabilecek en kaliteli dövüş oyununu tercih etmiş olacaksınız.

Shadow Fight 2 APK indir Linkleri

Shadow Fight 2 APK yı sitemizden ücretsiz olarak hileli bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı