APK indir

Real Boxing apk indir (Sınırsız Para Hileli) Son Sürüm

Real Boxing apk indir, en gerçekçi Android için boks oyunudur. Sitemizden sınırsız para hileli modunu indirip, oynayabilirsiniz.

Real Boxing apk indir, Play Store üzerinde bulunan Android için en başarılı sınırsız para hilesine sahip boks oyunu diyebiliriz. Adında anlaşılacağı üzere gerçekçilik üzerine kurgulanmış oyun grafik olarak öne çıkıyor.

  • ADI: Real Boxing
  • Yayıncı: Vivid Games S.A.
  • Tür: Yaruş
  • Sürüm: 1.6.1.941(SON)
  • Boyut: 309 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Para Hileli
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Dövüş sporlarına karşı büyük bir ilginiz varsa emin olun bu oyuna karşı koyamayacaksınız. Benzerlerine göre çok daha detaylı grafikler ve vuruş hissi ile bir adım öne çıkan oyun, düşük sistem gereksinimiyle de ekstra avantaj sağlıyor. Kendinize ait yetenekleri pek çok yönden geliştirin ve rakiplerinize karşı büyük bir üstünlük kurun. Televizyonda izlediğiniz ve uygulamak için can attığınız hamleleri yapmaktan da çekinmeyin. Turnuvalara katılarak ne kadar güçlü ve yetenekli olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bir maç yaparak çok büyük bir unvan kazanabilirken, yeteneklerinizden kayıp da verebilirsiniz.  Çevrim içi oyuncu bulma ağı ile dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de farklı bir kişi ile maç yapabilir, kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Oyun içerisinde verilen görevleri gerçekleştirerek Real Boxing oyununda ileri seviyelere çıkabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizden ücretsiz olarak apk dosyasını modlu bir şekilde indirip, cihazınızda çalıştırmak. Sınırsız altın yani coin modu olduğundan dilediğiniz karakterleri ve özellikleri alabilirsiniz.

Diğer pek çok oyunumuzu görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Real Boxing para hileli apk
Real Boxing para hileli apk
Real Boxing sınırsız coin apk
Real Boxing sınırsız coin apk

Real Boxing apk indir Linkleri

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı