Dizi indirÖğretmenYerli Dizi indir

Öğretmen 4.Bölüm indir (25 Mart 2020) 720p Tek Link

Öğretmen 4.Bölümü 1080p kalitede reklamsız olarak tıkla indir ve izle.

Öğretmen 4.Bölüm indir, Küçükkapı lisesi daha önce hiç görmediği kadar kaosu bir arada görmüştür. Beş kişinin ölmesi 12/A sınıfında ki öğrencileri ve onların velilerini tedirgin etmektedir. Ama Akif durmadan bir sonraki derse başlamıştır. Sorduğu soru oldukça basit olsa da cevabı vermek her baba yiğidin harcı değildir. Sorduğu soru ise: Videoyu Mevsim’in çantasına kimin yerleştirdiğidir. Sınıftan Ateş, bunu yaptığını itiraf etse de neden yaptığı konusunda en ufak bir bilgi bile vermez. Bunun nedeni ne olabilir? Kimleri korumak için böyle bir riske girmiştir? Hastaneden bir kaç gün taburcu olan Zeynep’in Akif ile ilgi pek çok soru işareti kafasında vardır. Öğretmen 4.bölüm reklamsız da işler git gide karışmakta ve öğrencilerin paniği de artmaktadır. Dizi indir kategorimiz ile pek çok yapıma ulaşabilirsiniz.

Akif öğretmen komiserden Rüya’nın doping aldığına ilişkin “sahte” videoyu kimin yaydığını ve sosyal medya mesajlarını kimin yazdığını bulmasını istedi. Eğer videoyu kimin yaydığının bulunmaması halinde 5 öğrenciye daha veda edeceklerini söyledi. Dizide dikkat çeken diğer ayrıntı ise Polis Müdürü Metin ile Akif öğretmenin birbirine tanımasıydı.

Akif öğretmenin nişanlısı Zeynep, polis tarafından sorgulanıyor. Öğretmen 4.bölüm indir HD Sorguda Zeynep, belli ki benim nişanlık kötü bir insanmış ifadesini kullanır. Ancak gerçek Akif, Zeynep’i telefonla aradığında ortaya çıkar. Zeynep telefonda “Biz nişanlı mıydık?” diye sorar. Zeynep hafızasını kaybetmiştir.

https://www.imdb.com/title/tt11789868/

  • IMDb Puanı:  8.8
  • DİZİ YILI:  2019
  • DİZİ TÜRÜ: Dram
  • OYUNCULAR: Ilker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Mustafa Kiliç
  • YÖNETMEN:

Öğretmen 4.Bölüm 1080p reklamsız
Öğretmen 4.Bölüm 1080p reklamsız
Öğretmen 4.Bölüm 720p hd torrent
Öğretmen 4.Bölüm 720p hd torrent
Öğretmen 4.Bölüm tek link indir
Öğretmen 4.Bölüm tek link indir

Öğretmen 4.Bölüm indir Fragman

720p – Yerli Dizi – WEBDL – 902 MB

Turbobit, MEGA, Cloud Mail RU İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı