APK indir

Let’s Fish Balık Oyunları APK indir (Hızlı Balıkçılık Hileli) 2020

Let's Fish Balık Oyunları APK indir, Play Store'de oldukça fazla oyuncusu olan başarılı bir oyundur. Sitemizden hileli apk sını indirebilirsiniz.

Let's Fish Balık Oyunları APK indir
Let’s Fish Balık Oyunları APK indir

Let’s Fish Balık Oyunları APK indir, Ünlü yayıncı Deri Square Games’in en yeni balık yakalama oyunumuzla profesyonel balıkçıların dünyasını keşfedin . İnsanlarla tabiat arasındaki saatlerce coşku verici aksiyonun ve yoğun savaşların tadını çıkarın. Tahlilimizle bu donakaltıcı balık yakalama oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin .

  • ADI: Let’s Fish Balık Oyunları
  • Yayıncı: Ten Square Games
  • Tür: Simülasyon
  • Sürüm: 5.10.0 (SON)
  • Boyut: 33.43 MB
  • Hile Bilgisi: Hızlandırma Hilesi
  • Platform: Android 4.0
  • Google Play:

Oyunun Hikayesi

Acemi bir avcı rolünde, dünyanın en yiğit balıkçılık yerlerine mucizevi serüvenlere katılarak balıkçılık sanatını bilmeye başlayacaksınız. Let’s Fish Sport Balıkçılık Oyunları ile değişik doğrultulardan balıkçılık dünyasını keşfedin . Let’s Fish Balık Oyunları APK, da Bununla beraber, tropik bir cennette veya hiç kimsenin ayağa kalkmadığı uzak bir yerde en reelci balıkçılık tecrübesine sahip olmayı hayal edenler, bu oyunla nitelikli zaman geçirecekler.

Diğer pek çok oyunumuzu görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Oynanış

Balıkçılara müteveccih bu donakaltıcı Android oyunuyla bas balıkçılık, spor balıkçılığı, buz balıkçılığı, büyük balık balıkçılığı, sinek balıkçılığı ve eşi düzinelerce değişik balıkçılık aktifliğine katılın. Rekabetçi müsabakalarda veya gevşetici balık yakalama seanslarında Let’s Fish Balık Oyunları APK ile mevsimsel balıkçılık etkinliklerini yaşayın .

En hoşlandığınız sporu doğrudan uslu telefonunuzun cebinde oynatın. Doğru fizik ve sezgisel hakimiyet ile hakikatçi sanal oyunun tadını çıkarın. Let’s Fish Sport Balıkçılık Oyunlarının şahane özellikleri hakkında daha fazla bilgi için:

Oyun İçerisi Karakterinizi Geliştirin

Günlük işlerden hemen kurtulmak isteyenler için, arkanıza dayanın, gevşeyin ve uslu telefonlarınızda balık avının tadını çıkarabilirsiniz. En asılcı ve en doğru balıkçılık oyununu tecrübeleyerek yaşamınızı istediğiniz biçimde yaşayın. Let’s Fish Balık Oyunları APK ile Telefonunuzu alın, zorunlu teçhizatı hazırlayın, denizde yelken açın ve istediğiniz zaman balık yakalama neşenize başlayın.

Gelişmiş Dükkanları Kullanın

Balıkları yavaşlatmak için tüm bedeninizi kullanın, makarayı kesintisiz olarak hür vazgeçerek ve sürükleyerek mukavemeti eksiltmek için makarayı tesirli bir biçimde hakimiyet edin. Çubuğun iyi hakimiyeti ile birleştiğinde, rastgele bir balığa karşı kafa kafaya kazanabilirsiniz.

Let’s Fish Balık Oyunları APK indir Linkleri

Let’s Fish Balık Oyunları APK yı sitemizden ücretsiz olarak hileli bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı