APK indir

Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk indir (Sınırsız Para Hileli)

Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk indir, 1.6.1.941 numaralı güncellemesiyle sınırsız para hileli modunu sitemizden indirip, oynayabilirsiniz.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk
Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk

Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk indir, Temple Run tarzı kovalama oyunlarını seviyor iseniz bu oyunda istediklerini karşılayacak nitelikte bir yapım.

  • ADI: Konuşan Tom Kahraman Koşusu
  • Yayıncı: Outfit7 Limited
  • Tür: Yaruş
  • Sürüm: 1.6.1.941(SON)
  • Boyut: 93.22 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Para Hileli
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Arkanıza yaslanın ve bu yeni macera dolu sınırsız para hileli modunun aktif olduğu eğlenceli yarış oyununun keyfini çıkartın. Tom ve arkadaşları, dünyaya hakim olmak için üstün gayret gösteren kötü kalpli rakunları alt etmek için birleşirler ve bu amaç doğrultusunda da onları kovalamaya başlarlar. Ancak Tom’un bazı arkadaşları rakunlar tarafından kaçırılır ve bunların kurtarılması gerekir. Oyuna ilk başladığınızda Tom ile başlayacaksınız. Daha sonrasında altın kazanarak diğer karakterleri açıp, oyunda ki seviyenizi artıracaksınız. Her arkadaşınızı kurtardığınız da kahramanlık puanınız artacak böylelikle çok daha kolay seviye atlayabileceksininiz. Seviye atladıkça daha hızlı koşacak, daha hızlı refleksler vermeye başlayacaksınız. Konuşan Tom, bildiğimiz üzere Android işletim sistemi ilk yayınlandığından beri neredeyse yayında olan, konuştuğunuzu tekrar eden bir karakterdi. Zamanla evrimleşti ve animasyonu bol olan bir yarış oyunu haline geldi. Para hileli versiyonunu sitemizden apk olarak indirip, oynayabilirsiniz.

Diğer pek çok oyunumuzu görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Oyun için görseller

Konuşan Tom Kahraman Koşusu apk indir Linkleri

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı