APK indir

İnfinity Ops Online FPS APK indir (1.9.0) Sınırsız Mermi Hileli MOD

İnfinity Ops Online FPS, play store üzerinde çok oyuncuya sahip silah oyunlarından birisidir. Sitemizden ücretsiz mermi hileli versiyonunu indirebilirsiniz

İnfinity Ops Online FPS internetsiz apk

İnfinity Ops Online FPS APK indir, Azur Interactive Games tarafından tasarlanmış ve yayınlanmış olan geniş haritalı, güzel grafikli ve gerçekçi vuruş hissinin olduğu vuruş temalı oyununu sitemizde sunmaktan mutluluk duyarız. Bu konumuzda profesyonel bir nişancı nasıl olunur onun en detaylı bilgilerini göreceksiniz. Aynı zamanda İnfinity Ops Online FPS hakkında detaylı bir incelemeyi de şimdi okuyabilirsiniz.

APK Dosyasını İndir OBB Dosyasını İndir

 • ADI: İnfinity Ops Online FPS
 • Yayıncı: Azur Interactive Games Limited
 • Tür: Silah oyunları
 • Sürüm: 1.9.0 (SON)
 • Boyut: 444 MB
 • Hile Bilgisi: Limitsiz Mermi
 • Platform: Android 4.1
 • Google Play:
İnfinity Ops Online FPS Sınırsız Mermili APK
İnfinity Ops Online FPS Sınırsız Mermili APK

Oyunun hikayesi

Bu oyun, insanlığın geliştirmiş olduğu teknolojiden çok çok daha fazlasının yer aldığı epey uzakta ki bir gezegende geçmektedir. Bu aşamada dünya üç gruba ayrılıyor: Güce hakim olanlar, gücü ele geçirmek isteyenler ve arada kalan masumlar.

Bu dünyada kaos hakim olduğu anda elinizde tek bir seçenek kalıyor o da silahınızı kuşanıp canınızı kurtarmak. Herkes ile ya barış yolunu seçersiniz ya da onları tek tek ele geçirirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oyunu indirip, bir an önce başlamak.

Özellikler

Bugüne kadar görmüş olduğunuz rakipleri unutun. İnfinity Ops Online FPS oyununda daha önce hiç görmediğiniz zorlukta rakipler ile karşılaşacaksınız. Silahlar, bombalar, tuzaklar, dronelar gibi türlü türlü silah çeşidiyle savaşmanın tadını çıkartın.

İnfinity Ops Online FPS Hileli APK
İnfinity Ops Online FPS Hileli APK

Gelecekten gelen silahları keşfedin

Geleceğe ulaştığınızda şuan elinizde bulunan silahlar pek de işinize yaramayacak çünkü oyun içerisinde ki teknoloji sürekli gelişmekte ve rakiplerinizde buna göre önlem almaktadır. Plazma silahları ile rakiplerinizi alt etmenin yolunu bir şekilde bulmalısınız. Her silahın da kendine ait bir takım özellikleri bulunmaktadır. Bunları en iyi şekilde kombinleyip vuruş hasarınızı artırabilirsiniz.

İnfinity Ops Online FPS APK Kurulum Rehberi

 • APK dosyasını cihazınıza kurun.
 • İndirmiş olduğunuz RAR arşivli OBB dosyasını çıkartın ve  /Android/obb/ klasörüne atın.
 • Oyunu başlatabilirsiniz.

İnfinity Ops Online FPS APK indir (Sınırsız Mermi Hileli) Android için modlu

Oldukça güzel grafikleri ve inanılmaz vuruş hissinin yer aldığı oyunu Call of duty’e benzetebiliriz ama zorluk açısından biraz daha İnfinity Ops Online FPS öne çıkıyor gibi. Keyifli oyunlar. Apk indir kategorimize de bakmayı unutmayın.

APK Dosyasını İndir OBB Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı