Full Oyun indir

IDM Full indir Crackli 2020 (Internet Download Manager)

IDM Full indir, internet ortamında ki web sitelerinden içerik indirmenize olanak sağlayan oldukça kaliteli bir programdır. Sitemizden 2020 full sürümünü indirip, kullanabilirsiniz.

IDM Full indir, namı diğer Internet Download Manager internet üzerinde yer alan neredeyse tüm web sitelerinden video, ses, yazı ve daha bir çok formatta içerik indirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Araçlar kategorisinde en çok indirilen programların başında geliyor çünkü onsuz bilgisayar düşünmek neredeyse imkansız. İyi ki varsın IDM 🙂

  • ADI: Internet Download Manager (IDM)
  • Yayıncı: Tonec Inc
  • Tür: İndirme Araçları
  • Sürüm: 6.37 Build 9
  • Boyut: 11 MB
  • Crack: Sınırsız kullanım
  • Platform: Windows / Multi Dil
  • Üretici Sitesi: Tıktık

IDM Full program katılımsız başlığı da oldukça dikkat çekicidir çünkü genelde insanlar programların kurulumlarında sorunlar yaşar ve en ufak hatada beceremediklerini düşünürler. Hal böyle olunca da katılımsız, kendi kendin kuran ve üstüne aktive eden kurulumlar tercih ediliyor. Tabi en sağlıklısı elle manuel olarak kurmaktır ama katılımsız idm de kesin sonuç vermektedir. Diğer etmen de bu tür yazılımların oldukça yüksek olan ücreti. Elbette herkes bu ücretleri ödeyecek kadar para sahibi değil olsa bile ödemek istemiyor. Haliyle Google’da idm full indir crackli şeklinde aratma yaparak güvendiği sitelerden indirmeye çalışıyor. Her ne kadar üreticisinin desteklenmesi gerekse de bu yazılımı almaya gücü yetmeyen ve kullanmak isteyen de milyonlarca insan var. En iyi ihtimalle crackli versiyonunu kurup, beğendiğiniz de lisansını ödeyip satın almak. Bunu yaptığınız taktirde güncellemeleri de sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. IDM 2020 versiyonunda YouTube ve Dailymotion’da video yakalama özelliği daha da iyi bir şekilde geliştirildi. Böylelikle reklam dolu video indirme sitelerinde artık mağdur olmayacağız.

Full program indir kategorimizde daha fazla yazılım bulabilirsiniz.

IDM Full indir Crackli
IDM Full indir Crackli

IDM Full indir Crackli Linkleri

Turbobit İndir Alternatif Link #1 Alternatif Link #2

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı