APK indir

Hungry Shark Evolution APK indir (7.4.0) Limitsiz Para Hileli

Hungry Shark Evolution sınırsız para ve gems hileli versiyonunu sitemizden indirebilirsiniz

Hungry Shark Evolution APK indir, karnı oldukça aç olan köpekbalıklarınız için şimdi yemek vakti! Hem okyanusu keşfedin hem de önünüze çıkan her şeyi yiyerek balığınızın karnını doyurun. Oldukça sevimli olan bu köpekbalıklarının maceralarına katılırken garip bir şekilde bağımlı olduğunuzu fark edeceksiniz. Pek çok köpekbalığını toplayabilir ve onları istediğiniz gibi eğitebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir

  • ADI: Hungry Shark Evolution
  • Yayıncı: Ubisoft Entertainment
  • Tür: Arcade
  • Sürüm: 7.4.0 (SON)
  • Boyut: 93.7 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Coin ve Gems
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Oyunun hikayesi

Bu oyun, okyanusun dipinde köpekbalıklarınızı koordine edebileceğiniz oldukça basit ama eğlenceli bir aksiyon içeriğidir. Önünüze çıkan her şeyi yiyin ve açlık seviyeniz maksimum olana kadar hayatta kalmaya çalışın. Oyunun genel amacı tamamıyla budur. Köpekbalıklarınız sürekli gelişim kaydeder ve bunları sizin sayenizde  yapar. Siz de daha fazla gelişim gösteren balıklarınız ile sahile giderek insanlara kaosu yaşatabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution Limitsiz Para Hileli APK
Hungry Shark Evolution Limitsiz Para Hileli APK

Basit ve işlevsel kontroller

Oldukça basit ve işlevsel kontrol sistemine sahip olan Hungry Shark Evolution, oyuncuların köpekbalıklarını oldukça kolay bir şekilde hareket ettirmesine olanak sağlıyorken oyun deneyimini ise üst seviyeye çıkartıyor. Dokunma ve yön verme hareketlerini doğru zamanlama ile yaparak hem köpekbalığınızın karnını doyurabilir hem de karşınıza çıkan engelleri aşmış olursunuz. Bu nedenle yeni oyuncuların kesinlikle bir tedirginliği olmaması gerekir. Oyun herkse için eşit zorluktadır.

Çok sayıda köpekbalığı kilidini aç

Bunların yanı sıra oyun içerisinde pek çok köpekbalığı türü de yer almaktadır. Bunları oyun için puanlarla satın alabilir, aldıklarınızın ise özelliklerini geliştirebilirsiniz. Bu köpekbalıklarını elde etmek için size verilen görevleri tamamlayın ve ücretsiz bir şekilde kazanın.

Hungry Shark Evolution Son Sürüm İnternetsiz
Hungry Shark Evolution Son Sürüm İnternetsiz

Hungry Shark Evolution APK indir (Limitsiz para hileli) Android için

Hungry Shark Evolution, mobil cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz en eğlenceli on oyun arasında yerini kesinlikle alır. Hungry Shark Evolution diğer oyun türlerinden farklı olduğunu kısa bir süre oynadıktan sonra anlayacaksınız. Apk indir kategorimize de bakmayı unutmayın.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı