APK indir

Hotspot Shield Premium APK indir (7.4.0) Tek Link

Hotspot Shield Premium APK uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak hileli indirip, kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield Premium APK indir, çevrim içi olduğunuzda IP adresiniz gizlemeye ve yasaklı sitelere erişmenizi sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Buradan İndir

  • ADI: Hotspot Shield Premium
  • Yayıncı: AnchorFree
  • Tür: Araçlar
  • Sürüm: 7.4.0
  • Boyut: 21 MB
  • Hile Bilgisi: Premium
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Şuan piyasada pek çok VPN uygulaması mevcut ancak hepsi iyi değil. Çoğu çalışmıyor bile. AnchroFree firması tarafından geliştirilen bu uygulama her türlü işinizi görecek özelliklere sahiptir. Size vermiş olduğu sanal ağ ile yüksek hızda nette gezinebilirsiniz. Hotspot Sheild, almış olduğu yüksek puanla birlikte ne kadar stabil bir yazılım olduğunu da kanıtlıyor. Ziyaret etmiş olduğunuz herhangi bir web sitesi için engelle karşılaşırsanız bu engeli aşmanın en kolay yolu bu uygulamayı kullanmaktır.

Hotspot Shield Premium APK sorunsuz
Hotspot Shield Premium APK sorunsuz

600 milyon küsür kullanıcıyla, güvenilirliği kanıtlanmış bir uygulama.

Hotspot Sheild’i tercih etmeniz için nedenler

Engelleri kaldırın: Şuan da pek çok ülke çeşitli web sitelerine ait IP adreslerini engelliyor. Ancak bu başarılı uygulama ile engelleri aşabilir, sitelere dilediğiniz gibi erişim sağlayabilirsiniz.

Yüksek güvenlik: İnternette gezinirken, video izlerken, uygulama, netinizi izler ve gelen kötü niyetli trafiğe karşı sizi korur. Bazı web siteleri sizlerden bilgi çalmak için sitelerine kötü amaçlı kodlar yükler. Bundan dolayı size güveliği sağlayabilecek bir uygulama gerekir ki o da bu uygulama sayesinde çözüme kavuşur.

Harika performans: Hız konusunu kıyaslayacak isek hiçbir uygulama Hotspot Sheild ile kıyaslanamaz. Web’de roket hızıyla gezmek için bant genişliği sınırlandırmaısnı kaldırdığı yetmezmiş gibi var olan internet hızınızı da üst seviyelere çıkartır. Özellikle farklı ülkelerde multiplayer oyun oynayanlar için ping olmaması da bu uygulamayı cazip kılan bir başka noktadır.

Log tutmama: Şirketler için en önemli şey müşteri güvenliğidir. Bundan dolayı bu uygulama kullanıcı için hiçbir bilgiyi depolamaz, sürekli siler. Bu nedenle bilgileriniz sürekli aktif bir koruma halinde olacaktır.

Sürekli müşteri desteği: Herhangi bir sorun anında veya öneri durumunda iletişime geçebileceğiniz müşteri temsilcileri bulunmaktadır.

Özetle

Hotspot Sheild oldukça güzel bir uygulama ve her geçen gün kullanıcı kitlesini artırıyor. Şuanda 600 milyondan fazla kişi bu uygulamaya güvenerek interet üzerinde geziniyor.

Hotspot Shield Premium APK indir (Android için Orijinal Modlu)

Buradan İndir

Not:  Lütfen Hotspot Shield Premium oyunu APK indirmek için bir bağlantıya tıklayın. Para hileli modunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız kurulum kılavuzumuza bakın.

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı