Full Program indir

Format Sonrası Programlar Nisan 2020 AIO Full indir

Format Sonrası gerekli programların bir paket halinde sunulduğu dev arşivi tek link full indirip, kullanabilirsiniz.

Format sonrası programlar indir, bilgisayarınız için gerekli olan tüm araçları, driverları, yazılımları içeren güncel bir pakettir. Nisan 2020 tarihine kadar yer alan tüm güncellemeleri barındırdığından dolayı sisteminizde sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. 32 ve 64 bit uyumludur dilediğiniz sisteme kurabilirsiniz. İçerisinde ayrıyetten barındırdığı Windows etkinleştirme ile de işletim sisteminizi fulleyebilirsiniz. Full program indir kategorimizde pek çok farklı yazılımı bulabilirsiniz.

Format sonrası programlar
Format sonrası programlar
Program arşivi
Program arşivi

Turbobit İndir Uptobox İndir Alternatif İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

3 Yorum

  1. Usta Kaspersky le taradim loaris trojenle taradım loaris 15 16 tane virüs buldu trojan Win32 virüs vs. haberin olsun.

    1. Antivirüs programlarının uyarı vermesinin sebebi programların içerisinde bulunan crackler yüzündendir. Aslında dosyalar temizdir.

  2. Kurulum dosyalarının içinde Windows Office aktivasyon araçları onları virüs programları virüs olarak görür genellikle driver pack içinde bazı dosyalar ve 3 4 tane exe. programda özellikle virüs çıktı ( trojan win 32 )içindi gömülü crack patc danda dolayı olabilir onlar silindi temizlendi diğerleri hepsi temiz👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı