APK indir

Fantasy Forge APK indir (1.7.2) Sınırsız Para Hileli

Fantasy Forge sınırsız para hileli apk'sını sitemizden tek link indirip, oynayabilirsiniz

Fantasy Forge Para Hileli APK

Fantasy Forge APK indir, bitmek bilmeyen savaşlardan sıkılmış, huzurlu ve sakin bir ortamda şehrinizi yönetmek mi istiyorsunuz? Rakiplerinizle savaşmak yerine onlarla birlikte eğlenip, işbirliği yapmak istemez misiniz? Saatler süren savaşlar yerine minik dokunuşlarla başarabileceğiniz görevleri yerine getirebilirsiniz. O zaman yapmanız gereken tek şey Fantasy Forge’yi indirip, telefonunuza kurmak.

APK Dosyasını İndir

  • ADI: Fantasy Forge
  • Yayıncı: Sparkling Society – Island Village Building Games
  • Tür: Simülasyon
  • Sürüm: 1.7.2 (SON)
  • Boyut: 84.4 MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Para
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

En son zorluk seviyesinden en kolay seviyeye kadar her kesimin ilgilenebileceği tarza bir yapım olan Fantasy Forge, yeni bir şehir simülasyon oyunudur. Bu şahane topraklar üzerinde tüm krallıklarınızı bir araya getirin ve çevrenizi keşfedin. Oyun içerisinde yer alan görevleri yaparak saatlerinizin keyifli geçmesine olanak sağlayın.

Fantasy Forge Limitsiz Para Hileli APK
Fantasy Forge Limitsiz Para Hileli APK

Oyunun hikayesi

Android oyuncuları bu oyun içerisinde kendilerini oldukça zengin topraklar üzerinde, sayısız görev listelerinin verildiği bir alanda kendilerini bulacaklar. Burada farklı türde ırkların kendi istekleri üzerine yaşamak istediği farklı krallıkları kurarak şehirinizi yönetebileceksiniz. Krallıkların birbirleriyle sürekli iletişim halinde olmasını sağlayarak onların refah ortamında üretmesini ve yaşamasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı seviye atlar, daha fazla oyun içi parası kazanırsınız.

Devasa oyun dünyasını keşfedin

Oyunun en ilginç noktalarından birisi ise sürekli bir yerlerden çıkan görevler ve yeni yerlerdir. Fantasy Forge oyununda mutlaka ilk defa gördüğünüz kısımlar olacaktır. Bu şahane bir şey çünkü hiçbir zaman oyundan sıkılmayacak, farklı dünyalar içerisinde nelerin yer aldığını göreceksiniz. Bu devasa topraklar üzerinde yapacağınız her görev için harcadığınız her dakika için keyif alacaksınız. Görevleri yaptıkça deneyim kazanın ve yeni kabileleri keşfedin. Bunlarla iletişime geçip krallığınızı büyütün.

Fantasy Forge internetsiz APK
Fantasy Forge internetsiz APK

Fantasy Forge APK indir (Sınırsız Para Hileli) Android için

Oyun biraz Clash of Clans’a benzese de ondan ayrılan özellikleri oldukça nettir. Mesela kabile sistemi sadece Fantasy Forge da mevcut. Deneyimleyip farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Apk indir kategorimize de bakmayı unutmayın.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı