APK indir

Clash of Clans APK indir (Para Hileli) 13.0.25

Clash of Clans (Sınırsız Para Hileli / Canlı), klasikleşmiş online strateji oyunları içerisinde en çok tercih edilenlerden birisidir. Android ve IOS cihazlar için Supercell tarafından geliştirilip, yayınlanmıştır. Oyunda inanılmaz derecede güzel 3D grafikler, savaş animasyonları ve harika ses efektleri ile birlikte milyonlarca oyuncu kitlesi de bulunuyor. Günümüz itibariyle Clash of Clans, en çok indirilen strateji oyunu olma özelliğini korumakla birlikte en fazla olumlu yorum alan yapımlar arasında başı çekiyor. Savaş taktiklerinde ustayım diyorsanız Clash of Clans sizin için biçilmiş kaftan.

Buradan İndir

  • ADI: Clash of Clans
  • Yayıncı: Supercell
  • Tür: 3D, Online, Strateji
  • Sürüm: 13.0.25
  • Boyut: 130 MB
  • Hile Bilgisi: Sınırsız Para, Sınırsız Taş ve Sınırsız Yağ
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

İnşa Et, Savun ve Saldır

Oyun, size başlar başlamaz bolca kaynakların bulunduğu ücretsiz bir arazi tahsis edecek. Kendi krallığınızı kurmak için binalar inşa edecek ve asker satın almanız gerekecektir. Oyun içerisinde tuzaklar, taretler, toplar ve duvarlar gibi çeşitli savunma önlemlerini bize sunuyor. Bu sunulan içeriklerin hepsi  yükseltilebilir olduğundan dolayı bizi güçlü canavarlardan ve diğer rakiplerin saldırılarından koruyor.

Tüm savunma sistemini kurduktan sonra şimdi sırada asker toplama vakti. Clash of Clans, savaşçılar, kılıç ustaları, büyücüler ve ejderhalardan oluşan sayısız asker türüne sahiptir. Savunma yapılarının yanı sıra, askerler de savaş ve savunmada ki becerilerini artırmak için yükseltilebilir. Sadece kaleyi savunmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların topraklarını ele geçirerek XP ve altın kazanabilirsiniz.

Clash of Clans oynamayı en cazip kılan şeylerden birisi ise diğer oyuncularla savaşmaktır. Savaşı kazanmanız için belirli bir taktik belirleyip saldırmanız gerekiyor yoksa mağlubiyete hazır olun. Bir başka değişle Clash of Clans, parası çok olanın kazanacağı bir oyun değil. Pay to Win gibi bir durum söz konusu değil.

En güçlü klana katıl

Diğer oyuncularla arkadaş olabilir ve içinizden birisine saldırı söz konusu olduğunda birlikte yardımlaşa savaşabilirsiniz. Arkadaşınız kısa bir süre içesinde köyünüzü kurtarmak için size yardım gönderecektir. Clash of Clans bu yüzden oldukça interaktif bir oyundur. Aynı zamanda her klanın özelliğini gösteren bir seviye barı da mevcut.

Bir klana olabildiğince çabuk katılmanda yarar var. Sadece yardım gönderme konusunda değil yardım alma konusunda da sana oldukça yararı dokunacaktır.

Grafikler ve Ses

Oyun içerisinde ki grafik ve seslerden bahsetmişken bunları atlamak olmaz. 3D grafikler son derece net, canlı renkler ve çekicidir. Böylelikle oynanabilirlik üst seviyede oluyor. Patlama efektleri ve karakterlerin oyundaki rolleri sizi daha çok içerisinde çekiyor.

Özet

Clash of Clans son yıllardaki en çok kazanan ve oynanan taktik oyunlarından birisidir. Oyun son güncellemelerle birlikte Android ve IOS platformlarında da yayınlandır. Arkadaşlarınızı krallığına davet etmekten çekinmeyin.

Oyunu aşağıdaki bağlantıdan APK versiyonunu indirebilirsiniz.

Clash of Clans APK İndir (Para Hileli APK / Asker Hileli APK)

Buradan İndir

Not:  Lütfen Clash of Clans oyunu APK indirmek için bir bağlantıya tıklayın. Para hileli modunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız kurulum kılavuzumuza bakın.

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı