Full Program indir

CCleaner Full indir (2020) Professional + Güncel Key

CCleaner Full indir, bilgisayarınızı en iyi biçimde temizlemenize olanak sağlayan yardımcı bir programdır. Sitemizden full indirip, kullanabilirsiniz.

CCleaner Full indir, 2020 Professional ve güncel key versiyonu ile bilgisayarlar üzerinde kullanımına sunulan oldukça hafif, güçlü ve basit bir araçtır. Cihaz içerisinde yer alan her türlü gereksiz bilgileri silebilir, diskinizi temizleyebilir, ardından hızlı bir bilgisayara sahip olabilirsiniz.

  • ADI: CCleaner
  • Yayıncı: Piriform Ltd
  • Tür: Sistem
  • Sürüm: v5.71.7971
  • Boyut: 23 MB
  • Crack: Sınırsız kullanım
  • Platform: Windows / Multi Dil
  • Üretici Sitesi: Tıktık

Microsoft Windows yüklü cihazlar üzerinde oldukça yüksek bir verimle çalışan bu yazılım da kişisel güvenliğinizi korumanızın yanı sıra pek çok temizleme işlemini de yapabiliyorsunuz. CCleaner Pro nun kullanımı oldukça kolaydır. Sade bir arayüzle ne yapmak istediğinize hızlı bir şekilde karar verebilir, gereken işlemleri tek bir tıklama ile çözebilirsiniz. Herhangi bir ücret talebi de olmadığı için güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mutlaka her format sonrasında kurulması gereken ve sürekli bilgisayarınızda bulunması verimlilik açısından bir artı sağlayan bu yazılımı günlük olarak bir defa çalıştırıp, çerezlerinizi, geçmişinizi ve kullanmadığınız temp dosyalarını temizlemeniz size oldukça fayda sağlayacaktır. Cihazınızın çok daha hızlı açıldığını görmek sizi mutlu edecektir. Bir diğer güzel yanı ise herhangi bir virüs, casus yazılım içermemesidir. Böylelikle büyük bir güven duyarak kullanabilirsiniz. Google Chrome, Opera, Firefox, Safari ve daha bir çok browserın geçmişini kolaylıkla temizler. Geri de hiç bir iz bırakmaz. Temiz bir yazılım olduğundan dolayı cihazda herhangi bir güvenlik açığına da izin vermez. Sistemin kullanmadığı gereksiz dosyaları da bir çırpı da sildiği için size ekstra bir yük çıkarmaz. Bir tıklama ile bilgisayarınızda ki rahatlamaya şahit olacaksınız.

Full program indir kategorimize göz atarak güncel yazılıları indirebilirsiniz.

CCleaner Full Tek Link Pro 2020
CCleaner Full Tek Link Pro 2020

CCleaner Full indir Linkleri

Turbobit İndir Alternatif Link #1 Alternatif Link #2

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı