APK indir

Angry Birds 2 APK indir (2.39.0) Para ve Enerji Hileli Modlu

Angry Birds 2 APK indir oyununu para ve enerji hileli modlusunu sitemizden indirip, oynayabilirsiniz

Angry Birds 2 APK indir oyunu gerçekten ilginizi çekecek. Sitemiz üzerinden para ve enerji hileli modlu sürümünü tek link olarak indirip, oynayabilirsiniz.

APK Dosyasını İndir  OBB Doyasını İndir

 • ADI: Angry Birds 2
 • Yayıncı: Rovio
 • Tür:3D
 • Sürüm: 2.39.0 (SON)
 • Boyut: 193 MB
 • Hile Bilgisi: Sınırsız Para ve Enerji Hilesi
 • Platform: Android 4.1
 • Google Play:

Angry Birds 2 Hakkında

Efsanevi bir oyun olan Angry Birds oyununu daha önce oynadıysanız yeni sürüm olan Angry Birds 2 oyununu da çok seveceksiniz demektir. Oyun sürekli olarak güncellenmekte, yeni haritalar ve karakter eklenmektedir. Biz de bu güncellemelerle doğru orantı da sitemizde bulabileceksiniz.

Harika çizimler

Angry Birds 2 para hileli apk
Angry Birds 2 para hileli apk

Kuşların yumurtalarını çalmak için Şef domuz ve Kral domuz tarafından bir domuz ordusu gönderildi ve onların bu işi becermeleri istendi. Bu saldırıya karşılık veren sinirli kuşlar yumurtalarını korumak için amansız bir mücadele verecektir.

Oynanış

Artık bu yeni oyunda kuşları sırayla vurmanıza gerek yok. Yani göz açıp kapayınca kadar bombalama saldırılarını yapabilir, oyundaki amacımız olan yumurtaları koruma görevini çok iyi bir şekilde yapabiliriz. Sürünün tamamını patlatabilecek olan lastik ördek ve biber sürüsünü başlatabilir böylelikle avantaj sağlayabilirsiniz. Bu ek saldırı hamleleri çoklu oyunculara karşı da oldukça avantaj sağlamaktadır. Ne yapıp edip bu şekilde oyuna başlamayı deneyin.

Angry Birds 2 modlu apk
Angry Birds 2 modlu apk

Kuşların etkisini güçlendirmek için tüy toplayabilir ve bunlarla birlikte göz yamaları, astronot şapkaları ve diğer bir çok ekipmanla kuşlarınızı donatabilirsiniz. Bu tür eşyaları günlük görevlerden, bölümlerde ki savaşlardan kazanabilirsiniz. Bu tüyleri de kazanmak oldukça kolaydır.

Binlerce ilginç seviye

Bu oyunu en öne çıkartan özellik ise yaklaşık olarak  1500 den fazla bölüm içermesidir. Böylelikle oyunu kolay kolay bitirmeniz pek mümkün görünmüyor. Angry Birds 2 de ki tüm seviyelerde 3 yıldız yapmak hiç de göründüğü kadar kolay bir iş değil. Eğer bunu başarabilirsiniz kendinizi diğer oyunculardan farklı kılabilirsiniz.

Oyun Kurulumu

 • Daha önce bu oyun telefonunuzda kuruluysa kaldırın.
 • Cihazınıza APK dosyasını ve OBB dosyasını indirin.
 • OBB dosyasını açın com.rovio.baba bu klasörü Android/obb klasörüne taşıyın.
 • APK dosyasını açarak kurun ve oyunu oynamaya başlayın.

Android için Angry Birds 2 APK indir (Para ve Enerji Hileli)

APK Dosyasını İndir  OBB Doyasını İndir

Not:  Lütfen Angry Birds 2 APK oyunu indirmek için bir bağlantıya tıklayın. Para hileli modunu nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız kurulum kılavuzumuza bakın.

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı