APK indir

Alight Motion APK indir (3.4.2) 2020 Pro Versiyonu

Alight Motion APK indir, Pro 2020 ile mobil cihazlarınız üzerinden profesyonel render işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Alight Motion APK indir
Alight Motion APK indir

Alight Motion APK indir, yeni çekilmiş bir videonuz var ve kısa bir yolda videonuzu düzenlemek istiyorsanız bunun en basit yollarından birisi kesinlikle bu yazılımdır. Kesinlikle kullanması kolay, profesyonel dokunuşlar arıyorsanız bunu kullanabilirsiniz.

  • ADI: KineMaster
  • Yayıncı: KineMaster Corporation
  • Tür: Video Düzenleme
  • Sürüm: 4.14.4.16740.GP
  • Boyut: 78 MB
  • Hile Bilgisi: Tüm özellikler açık
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

Alight Motion APK Pro
Alight Motion APK Pro

Uygulama hakkında

Benzer pek çok uygulama gibi Alight Motion da oyun içi videolarınızı kaydedebilir, onları düzenleyebilrisiniz. Oyun içerisinde video kaydetmek belki de en zahmetli işlerden birisidir. Neden derseniz telefonun kasması gibi durumlar ortaya çıkabiliyor. Haliyle bunun önüne geçmek için de oldukça güçlü yazılımlar kullanmalısınız. Her ne kadar güçlü yazılım olsa da cihazınızın da iyi olması gerekmektedir. En önemli özelliklerinden birisi de animasyonlu videolar oluşturmaktır. Profesyonel çizimle ile animasyonları düzenleyebiliyorsunuz. Çok göz alıcı, renkli, sade yani kafanıza göre video tasarımları yapmanız oldukça mümkün.

Hareketli gifler, videolar veya fotoğraflardan klipler oluşturmak için son derece profesyonel bir yazılım olan Alight Motion APK’yı mutlaka denemeniz gerekiyor. Ne yaptığınız önemli değil. Her şekilde kullanıma uygundur. Gerek profesyonel işler için kullanın gerekse sosyal medya üzerinde paylaşım yapmak için kullanın her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Bunun yanı sıra program, kullanıcıların efekt eklemesi için de harika bir panel ayarlamış. Dilediğiniz ayarı uygulama içerisinde zaman çizelgesi bölümünden yapabiliyor, hareket, renk gibi ayarlarınızı hemen uygulayabiliyorsunuz.

 

Diğer pek çok uygulamayı görmek için apk indir kategorimiz ziyaret edebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri

Her video edit programı gibi bu programda güzel bir cihaza ihtiyaç duyuyor. Bu demek değil ki yazılım her telefonda çalışmasın. Elbette çalışır ancak verimli bir çalışma için mutlaka orta ve üst segment cihazlar kullanmanız gerekecektir. En azından 3 GB ramli bir cihaz kullanmanız da büyük yarar olacaktır.

Peki neden düşük modellerde performans alamazsınız? Çünkü video edit işlemlerinde işlemci her kareyi özel olarak işler ve bu da işlemciye yük bindirir. Üstüne uygulama yüksek seviyede RAM kullanmaya başlar haliyle ne kadar bol RAM ve yüksek işlemci gücü olursa video editleriniz o kadar kısa sürede tamamlanır ve kaliteli olur.

Alight Motion APK indir Linkleri

Alight Motion APK yı sitemizden ücretsiz olarak hileli bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız yorum atarak destek isteyebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı