APK indir

AdVenture Capitalist APK indir (8.4.1) Limitsiz Para Hileli

AdVenture Capitalist limitsiz para hileli apk sını sitemizden indirebilirsiniz.

AdVenture Capitalist APK indir, kendinizi bir iş adamı olarak mı görüyorsunuz? Vaktinizin çoğunu nasıl para kazanırım diye mi düşünüyorsunuz? Sizin için en doğru oyun bizde. Detaylı ve bağımlılık yapma derecesinde kaliteli olan AdVenture Capitalist ile gerçek bir zengin iş adamı olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

APK Dosyasını İndir

  • ADI: AdVenture Capitalist
  • Yayıncı: Screenzilla
  • Tür: Simülasyon
  • Sürüm: 8.4.1 (SON)
  • Boyut: 58.3MB
  • Hile Bilgisi: Limitsiz Altın Hileli
  • Platform: Android 4.1
  • Google Play:

İşlerinizi öncelikle mütevazi olarak başlatın. Paranızı kısa bir süre içerisinde artırmak için size kazanç sağlayan yatırımları tercih edin. Böy lelikle daha az riske girerek paranızı ikiye katlayabilirsiniz. Şirketinizi büyütün ve hayal dahi edemeyeceğiniz yerlere kısa bir süre içerisinde gelin. Dünya da ki bütün insanlar sizden bahsetsin.

AdVenture Capitalist Para Hileli APK
AdVenture Capitalist Para Hileli APK

Oyunun hikayesi

AdVenture Capitalist, iş tecrübeleriyle parasını katlamak isteyen kazanma hırsı oldukça yüksek insanları hedef almaktadır. Bu oyunda dünyanın en büyük kapitalisti olma yolunda ki ilk adımlarınızı atmış olacaksınız. İlk limonata dükkanınızı açarak işe başlayacaksınız.

Basit ama kendisine bağlayan bir oyun

Oyun başlangıçta oldukça kolay bir modda geliyor. Bu da daha çok vakit geçirmenizi ve oyunda seviye atlamanızı sağlıyor. Oyun içerisinde kullanacağınız tüm gerekli bileşenler menü içerisinde bulunur böylelikle oyunda ki akıcılık hiçbir zaman bozulmaz.

AdVenture Capitalist Sınırsız Can
AdVenture Capitalist Sınırsız Can

Ve önemli bir nokta ise oyun boş vakitlerinizde de sürekli çalışmaktadır arkaplanda. Bu sayede gerçek bir patron olarak o sırada farklı işlerle ilgilenebilrisiniz. Kalan zamanınızda paranızı nerede değerlendirebileceğinizi düşünebilir, yeni bir limonata standı satın alabilirsiniz.

AdVenture Capitalist APK indir (Sınırsız Para Hileli) Android için

Altın sandıklarınızın sayısını artırmak ve dünya da adınızdan söz ettirmek için AdVenture Capitalist sizin içi en doğru seçim olacaktır. Para hileli versiyonu ile eğlenceyi zirveye çıkartabilirsiniz. Apk indir kategorimize de bakmayı unutmayın.

APK Dosyasını İndir

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı