Full Program indir

Adobe Photoshop Lightroom Classic indir (2020 v9.2.1) Full

Adobe Photoshop Lightroom Classic indir, görsellerinizi en iyi şekilde optimize etmenizi sağlayan yazılımdır. Sitemizden tek link full indirip, kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic indir, masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış harika yazılım ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyin. Lightroom Classic, fotoğraflarınızın harika görünmesi için oldukça güçlü fonksiyonlar barındıran, kullanımı kolay kompozisyonları tek başına içerir.

  • ADI: Adobe Photoshop Lightroom Classic
  • Yayıncı: Adobe
  • Tür: Resim Düzenleme
  • Sürüm: 2020 v9.2.1
  • Boyut: 1.10 GB
  • Crack: Sınırsız kullanım
  • Platform: Windows / Multi Dil
  • Üretici Sitesi: Tıktık

Ne kadar iyi fotoğrafçı olursanız olun bazen istediğiniz gibi fotoğraflar çekemeyebilirsiniz. Bunun için efkarlanıp, bunalıma girmenize gerek yok çünkü bunun bir çok nedeni vardır. Işığın yeterliliği, açısı, sonra çekilen yerin netliği gibi. Ama bu yazılım sayesinde fotoğraflarınızı baskıya göndermeden önce en iyi müdahaleyi yapıp sonuçlarına inanamayacağınız kalitede fotoğraflar ortaya çıkartabilirsiniz. Renkleri açın, soluk görüntülere canlılık katın, istemediğiniz nesneleri fotoğrafın üzerinden kaldırın ve çektiğiniz fotoyu adete baştan yaratın. Kullanımı kolay, fotoğraflarınızı dışarı aktarması oldukça basit, işlevsel ve aynı zamanda çıkartmış olduğunuz fotoğrafların görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp da meydana gelmiyor. Yani JPG formatında yüzde 20 kalite kaybı olur gibi bir endişeniz olmasınız. Dilediğiniz şekilde hangi kalitede dışarı aktarılmasını istiyorsanız net bir şekilde o formatta çıktı alabilirsiniz. Adobe’nin zaten ürünleri oldukça kaliteli 2020 versiyonu ve en son güncelleme almış hali olduğundan sorunsuz kullanabilirsiniz. Crack içerisinde mevcuttur.

Full program indir kategorimizde daha fazla yazılım bulabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic Tek Link
Adobe Photoshop Lightroom Classic Tek Link

Adobe Photoshop Lightroom Classic indir Linkleri

Turbobit İndir Alternatif Link #1 Alternatif Link #2

RAR Şifresi: indirfox.com

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı